صفحه اصلی > اخبار دانشکده بهداشت 


متن پیام تبریک رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت روز دانشجو
 

 

 

   رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور و استان به ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تبریک گفت.

متن پیام دکتر سید حسین داودی به شرح ذیل می باشد:

شانزدهم آذر روز پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه است این روز بزرگ یادآور رشادت دانشجویانی است که در برابر تیرهای استعماری دشمن، سینه سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

این حماسه بزرگ یادآور روزی است که دانشجویان این مرز و بوم با نثار خون خود، طنین آزادی و حق‌طلبی را در محیط علم و دانش فریاد زدند تا آینده‌ای روشن برای جامعه ترسیم نمایند.

دانشجو ودانشگاه به عنوان مغز متفکر جامعه می تواند جامعه اسلامی ما را به مسیر پیشرفت وتعالی رهنمون سازد.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز همگام با همه دانشجویان سراسر کشور گام های مهم واستواری در راه توسعه وپیشرفت علمی ایران اسلامی برداشته اند که امیدواریم در سایه الطاف خداوند شاهد موفقیت بیش از پیش این عزیزان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی واجتماعی در کشور باشیم.

اینجانب 16 آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجوی مسلمان گرامی داشته و  توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند تعالی مسالت می‌نمایم.

 

   http://webdapg.hums.ac.ir

 

 

 


تاریخ درج خبر : 1397/09/17  |  کد خبر : ١٣٤٣٥ | تعداد نمایش خبر : 88
 

 


خروج